Aktualitātes

17. Jūnijā, 2018

Aicinām uz IKT apmācību septembrī

Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) ir efektīvākais veids, kā palīdzēt skolēniem ar jebkuriem lasīšanas un rakstīšanas traucējumiem. Starptautiski IKT līdzās mācību audio grāmatām un digitāliem eksāmenu darbiem izmanto apmēram 10% visu vispārējās izglītības skolu skolēnu. Lai arī Latvijā nav izstrādāts vairums tās programmatūras, kas ir pieejamas citu valstu skolēniem, tomēr arī mums ir datori un standarta programmatūra, kas var ļoti būtiski gan uzlabot skolēnu lasīt un rakstīt prasmes, gan kompensēt tās, kad tās nav pietiekami labas.

Tāpēc aicinām Jūs un Jūsu bērnu, kuram ir jelkādi lasīšanas un/vai rakstīšanas traucējumi, uz IKT apmācību (4 akadēmiskās stundas) - 6. septembrī 1.-4. kl. skolēnus un 7. septembrī 5.-12. kl. skolēnus. Apmācība notiks Rīgā, ES mājā, Stikla zālē, plkst. 14:00-17:00.

Apmācība ir bezmaksas, un tā notiks latviešu valodā.

Līdzi jāņem savs dators un austiņas – ideālā gadījumā gan vecākam, gan bērnam; uz tā jābūt instalētam MS Office 2016 un Google Chrome. Ja Jūsu bērnam nav datora, dariet mums to zināmu iepriekš.

 

 

Atbalsta